З метою забезпечення якості загальної середньої освіти та якості освітньої діяльності з комплексу природничих дисциплін – як важливої складової гуманізації освіти - ХНУМГ імені О.М. Бекетова пропонує у рамках підвищення педагогічної майстерності вчителів хімії та залучення учнівської молоді до проєкту «Шкільний урок хімії в Університеті» перспективний план співробітництва відділів освіти Харківської міської ради та Харківської обласної державної адміністрації з кафедрою хімії та інтегрованих технологій.

  У рамках співробітництва буде організовано курс лекційних та практичних занять з передових хімічних технологій та технологій охорони навколишнього середовища, які будуть проведені в сертифікованих сучасних навчально-лабораторних комплексах «Фізико-хімічні методи аналізу та аналітична хімія», «Технології та дизайну кераміки та скла» та «PVC lab» відповідно до тем навчальних планів з хімії 10-11 класів.

  За час роботи семінарів буде організована робота круглих столів з питань інноваційних напрямків освітньої діяльності вищих та середніх навчальних закладів з хімії, хімічних технологій та екології.

   За результатами роботи будуть видані сертифікати про навчання на практичному курсі «Передові хімічні технології» (30 год.).

 

Порядок

семінарів 

Вид
Теоретичне заняття Практичне заняття   Круглий стіл
1

 Біоматеріали для

протезування кістки

 Одержання штучної кістки

 Реалізація освітньої складової

в хімічних технологіях

2

 Технологія сучасної

керамічної плитки

Декорування керамічних виробів  Гуманізація освіти як основа розвитку сучасної освіти України
3

 Технологія сучасного

листового скла

Декорування листового скла

 Цифрова трансформація

процесу навчання

4

 Інструментальні методи моніторингу стану

навколишнього середовища

 Контроль речовин-забрудників

 Методика викладання хімії

у вищих навчальних закладах

5  Іннованійні технології у сфері композиційних матеріалів  Теплі фарби. Інтумесцентні матеріали  Проблеми адаптації студентів-першокурсників до навчання у ВНЗ

 

 

 


Embl

Сертифікат про акредитацію ОП

Перемога в МАН

На сайті 48 гостей та 0 користувачів