16 березня 2020 року на кафедрі хімії та інтегрованих технологій в міжгалузевій лабораторії Технології та дизайну кераміки та скла розпочато роботу науково-практичного курсу «Передові хімічні технології» у рамках підвищення педагогічної майстерності вчителів природничих наук.

1 2

Згідно перспективного плану співробітництва відділу освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради та ХНУМГ ім. О.М. Бекетова проф. Саввовою О.В. та ас. Фесенко О.І. для вчителів хімії було проведено теоретичне заняття «Біоматеріали для протезування кістки», практичне заняття «Одержання штучної кістки» та круглий стіл «Реалізація освітньої складової в хімічних технологіях». За результатами роботи круглого столу були визначені перспективні напрямки співпраці (узгоджені роботи МАН, визначені теми практичних занять зі школярами на базі лабораторії).

3 4

День відкритих дверей 23.06.2021