Іннова́ція (з англ. innovation – нововведення) – це ідея, новітній продукт у галузі техніки, технології, організації праці, управління, а також в інших сферах наукової та соціальної діяльності, засновані на використанні досягнень науки та передового досвіду.

Якщо сформулювати іншими словами, то інновація – це результат системної діяльності, спрямованої на реалізацію досягнень науково-технічного прогресу та їх удосконалення, що сприяє кількісним та якісним змінам у внутрішньому середовищі підприємства та забезпечує підвищення ефективності та отримання конкурентних переваг.

Інновації можуть бути різними, наприклад:

- вкладення коштів в економіку, що забезпечує зміну техніки та технології;

- нова техніка, технологія, що є результатом досягнень науково-технічного прогресу.

Істотним чинником інновації є розвиток винахідництва, раціоналізації, поява великих відкриттів. І найважливішим моментом у цьому є розвиток творчої фантазії здобувачів освіти. Адже пам’ятаємо – людина, яка не прагне до розвитку, розширення власного світогляду, яка не має мрій – це сухий пісок, на якому не зможе вирости дерево знань та не зможуть з’явитися плоди розуму.

Особлива роль в суспільстві належала, належить і буде належати обдарованій особистості, що здатна на творення інновацій. Але в часи системних змін саме така особистість потребує особливої уваги та підтримки, що може бути забезпечена лише завдяки конструктивній співпраці державних інституцій та структур громадянського суспільства. Підтримуємо наших творчих здобувачів!!!

Здобувачі є активними учасниками наукового процесу кафедри. Вони сумлінно та творчо приєдналися до виконання науково-технічної розробки «Розуробка високоміцних поліфункціональних склокомпозитів для відновлення та бронезахисту авіаційної та наземної спеціальної техніки», державний реєстраційний номер: 0124U000168 (Витяг з протоколу) (Рапорт). Ця наукова робота є пріоритетним напрямком науки та техніки в умовах кризових ситуацій. Так аспірантка Покроєва Яна Олександрівна та магістр гр МХіІТк 2023-1 Бєлов Володимир Вікторович проводять експериментальні випробування на ПрАТ "ХПЗ" щодо оптимізація складів для одержання склокристалічних матеріалів в промислових умовах відповідності до технічного завдання.

Студентки гр. ХіІТк 2021-1 та ХіІТк 2021-1 Яковлєва Поліна Єгорівна та Булавіна Дар’я Андріївна готуютть матеріали для конкурсу інноваційних стартап проєктів "Sikorsky Challenge 2024".

Sikorsky2

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ.

 

 ProtezuvanniaIntelektu

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Bulavina 


Embl

Сертифікат про акредитацію ОП бакалаври

Сертифікат про акредитацію ОП магістри

На сайті 108 гостей та 0 користувачів