Обговорення ОП

Зустрічі зі стейк-холдерами, провідними фахівцями галузі та студентами для обговорення ОПП 161– Хімічні технології та інженерія 2019 - 2020 рр.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Круглий стіл «Перспективи, напрямки й динаміка розвитку напряму підготовки зі спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія» -  впровадження  освітньо – професійної  програми «Хімічні технології та інженерія» за першим (бакалаврським) та третім (освітньо науковим) рівнем (16 квітня 2020 року). Витяг з протоколу.

 

Введення освітньо наукової програми «Хімічні технології та інженерія в міському господарстві та будівництві» за третім рівнем (16 червня 2021 року).     Витяг з протоколу. 

 

Гарант освітньої програми «Хімічні технології та інженерія» на першому бакалаврському рівні зав. кафедрою, доцент Гуріна Г.І. повідомила про результати обговорення зі здобувачами вищої освіти першого бакалаврського рівня.

За результатами опитування здобувачів ОПП спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія першого (бакалаврського) рівня рекомендували покращити навчально-методичне забезпечення гуманітарних дисциплін, що забезпечують загальні компетентності.

Гарант освітньої програми «Хімічні технології та інженерія» на другому магістерському рівні професорка Саввова О.В. повідомила про результати обговорення зі здобувачами вищої освіти другого магістерського рівня.
За результатами опитування здобувачів ОПП спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія другого (магістерського) рівня вирішили спрямувати роботу кафедри на розширення презентаційного матеріалу для лабораторних робіт в MOODLE.
Членкиня групи забезпечення ОНП спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія третього (освітньо-наукового) рівня професорка Саввова О.В. підсумувала про результати обговорення зі здобувачами третього (доктор філософії) рівня.
За результатами опитування здобувачів ОНП вирішили спрямувати роботу філії кафедри хімії та інтегрованих технологій на ПрАТ «ХПЗ» на залучення здобувачів до виконання наукових досліджень у рамках грантів, державного замовлення та господарчих договорів.

 

Круглий стіл «Розвиток спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» (19 вересня 2022 року). Витяг з протоколу. 

 

 

 Круглий стіл «Шляхи розвитку освітньої програми 161 «Хімічні технології та інженерія» (23 червня 2023 року). Витяг з протоколу.

 

Круглий стіл «Обговорення та удосконалення освітньої програми «Хімічні технології та інженерія» при залученні освітянської спільноти ХНУМГ ім. О.М. Бекетова» (30 червня 2023 року). Протокол.

  • З метою забезпечення прав та законних інтересів здобувачів як розробників до дисциплін вільного вибору було запропоновано додати дисципліну «Інноваційні засади реалізації прав інтелектуальної та творчої діяльності на національному та міжнародному рівнях»

 

Круглий стіл «Особливості освітньої та наукової діяльності за спеціальністю 161 в ХНУМГ ім О.М. Бекетова» за участю здобувачів першого, другого і третього рівнів вищої освіти. (3 липня 2023 року).  Витяг з протоколу.

 

Круглий стіл «Стан розвитку та шляхи удосконалення ОП «Хімічні технології та інженерія», яка запроваджена на кафедрі Хімії та інтегрованих технологій ХНУМГ ім. О.М. Бекетова» (12 липня 2023 року). Витяг з протоколу.

 

Обговорення ОПП «Хімічні технології та інженерія» гаранта за першим бакалаврським рівнем вищої освіти Гуріної Галини Іванівни зі здобувачами вищої освіти, групи ХІіТк 2023-1, ХІіТк 2022-1, ХІіТк 2021-1, ХІіТк 2020-1.   (26 вересня 2023 року).  Витяг з протоколу.

 

Нарада канд. техн наук, доц. кафедри хімії та інтегрованих технологій Нестеренка Сергія Вікторовича з ученим секрктарем ДП "УХІН, д-р техн. наук,  с.н.с. Федором Федоровичем Чешко.

Запропоновано розширити вибірковий блок третього освітнього рівня у напрямку сучасних технологій електрохімії, додати дисципліни вільного вибору:

1. «Електрохімія та захист від корозії»

2. «Корозійно-стійкі матеріали»

3. «Моніторинг корозійних процесів».

4. «Теоретичні основи електрохімії»

Модуль 1.

ЗМ 1. Рівноважні явища у розчинах електролітів

ЗМ 2. Нерівноважні явища у розчинах електролітів

ЗМ 3. Електродна рівновага

Модуль 2.

ЗМ 1. Теорія подвійного електричного шару

ЗМ 2. Кінетика електродних процесів

ЗМ 3. Перенапруга електролітичного виділення водню та кисню

5. «Корозія металів та захист від корозії»

ЗМ 1. Хімічна корозія металів

ЗМ 2. Електрохімічна корозія металів

ЗМ 3. Методи захисту металів від корозії.

 

У рамках конференції «Інноваційні напрямки створення біоактивних матеріалів: Теорія та практика» були обговорені напрямки спільних розробок хіміків-технологів кафедри з медиками-ортопедами щодо створення штучної кістки та стоматологічних матеріалів. Плідна та тривала співпраця колективу кафедри хімії та інтегрованих технології та ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка» та Харківським національним медичним університетом є важливим кроком у вирішенні пріоритетних задач щодо розвитку освітніх програм напрямку біомедичного матеріалознавства за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія». (18 червня 2024 року). Витяг з протоколу.

 

Обговорення освітнього процесу та ОП, програмних результатів навчання за результатми засідання Круглого столу «Інноваційні напрямки розвитку освітньої та наукової діяльності за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» та суміжних спеціальностей в кризових ситуаціях» з академічною спільнотою та стейкхолдерами (19 серпня 2024 року). Витяг з протоколу.

 

Обговорення ОП за результатами ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні питання хімії та інтегрованих технологій в умовах кризових ситуацій» (24 - 26 вересня 2024 року), витяг з протоколу: 

- доповідь «Інновації в освіті: інструменти для вдосконалення навчання та співпраці» канд. техн. наук, доц. Хоменко О. С. (Український державний університет науки і технологій);

- доповідь «Оцінка якості надання освітніх послуг через анкетування студентів» д-р техн. наук, проф. Луцюк І. В. НУ «Львівська політехніка»;

- доповідь «SMART-технології в системі підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальностю 161 хімічні технології та інженерія» канд. техн. наук, ст. викл. Скрипинець А. В. ( ХНУМГ ім О.М. Бекетова);

- доповідь «Реалізація заходів із забезпечення принципів академічної доброчесності» канд. техн. наук, ст. викл. Фесенка О. І.(ХНУМГ ім О.М. Бекетова);

- доповідь «Орієнтир реформування змісту професійної освіти – хімічна стратегія ЄС» канд. пед. наук, доц. Анічкіної О.(Житомирський державний університет імені Івана Франка);

- доповідь «Дистанційне навчання в умовах війни з використанням сервісу GOOGLE CLASSROOM» канд. техн. наук, доц. Шахновського А. М. (НТУУ КПІ ім. Сікорського);

- доповідь «Застосування платформи MOODLE при вивченні хімічних дисциплін» канд. хім. наук, доц. Панайотової Т.Д. (ХНУМГ ім О.М. Бекетова);

- доповідь «Технології інтерактивного навчання при підготовці фахівців для хімічних технологій та інженерії» канд. хім. наук, доц. Гуріної Г. І. (ХНУМГ ім О.М. Бекетова);

- доповідь «Дослідницькій тип викладання у хімічній інженерії» канд. техн. наук, доц. Концевого С. А. (НТУУ КПІ ім. Сікорського);

- доповідь «Академічна культура у сучасному науково-освітньому просторі» канд. техн. наук, доц. Бабіч О.В.(ХНУМГ ім О.М. Бекетова), Фалько Т.В. (ТОВ "Малинівський склозавод");

- доповідь «Неформальна освіта: особливості для здобувачів спеціальності «Хімічні технології та інженерія»» канд. хім. наук, доц. Зайцевої І. С., канд. техн. наук, доц. Пилипенка О. І. (ХНУМГ ім О.М. Бекетова);

- доповідь «Вища освіта для сталого розвитку держави: формування національної свідомості в умовах кризи» д-р техн. наук, проф. Саввової О. В., здобувачка четвертого курсу Яковлева П.Є. (ХНУМГ ім О.М. Бекетова), Єфімов О.О. (ПрАТ ХПЗ);

- доповідь «Роль зовнішніх стейкхолдерів у розвитку освітньо-наукової діяльності хімічної технології та інженерії» канд. техн. наук Бондарєвої А. І.(НТУУ КПІ ім. Сікорського).    

 


Embl

Сертифікат про акредитацію ОП бакалаври

Сертифікат про акредитацію ОП магістри

На сайті 97 гостей та 0 користувачів