Третє заняття школи розвитку «SMART-матеріали майбутнього»

 «Виготовлення комбінованих сцинтиляторів на основі полістиролу методом 3д-друку»

 

3

 

Запрошуємо на третє заняття школи розвитку «SMART-матеріали майбутнього» 9 грудня о 16.00 в Zoom.

Детальніше...

Хімічний блог. Хімічна веселка вдома!

1

 

На жаль, воєнний час накладає свої обмеження на можливість одержання повноцінного навчання студентами. Особливо важко вивчати у дистанційному форматі таку експериментальну дисципліну, як хімія. У цьому випадку все дуже і дуже складно, оскільки закріплення теоретичних знань найкраще досягається шляхом виконання експерименту! Звичайно, в Інтернеті присутня безліч відео різноманітних хімічних дослідів. Але, як кажуть – краще один раз спробувати самому, ніж тисячу разів почути або побачити. Значну кількість яскравих хімічних дослідів, які можуть допомогти засвоїти певні хімічні поняття, можна провести в домашніх умовах, використовуючи речовини, які продаються у звичайному продуктовому магазині. До таких дослідів належить приготування «розчину-смугастику», який дозволяє наочно продемонструвати процес дифузії у рідких системах.

Детальніше...

Система контролю якості склотарного виробництва. Частина 1. Хімічна лабораторія

Запрошуємо на лекцію «Система контролю якості склотарного виробництва. Частина 1. Хімічна лабораторія».

Лектор: начальник лабораторії вхідного контролю компанїї «Малинівський склозавод» ТЕТЯНА ФАЛЬКО.

 20 листопада о 17.30 в Microsoft Teams. 

Для студентів та викладачів за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» та суміжних спеціальностей.

Falko

Детальніше...

Нагороди люблять наполегливих та працьовитих

Savvova

 

Колектив вітає професорку кафедри Саввову Оксану Вікторівну з черговим відзначенням її вагомого внеску у розвиток наукової школи ХНУМГ ім. О. М. Бекетова з розробки функціональних скломатеріалів для потреб промислового та військового комплексів.

Детальніше...

Бекетівські хімічні читання. Теорія та практика кризових ситуацій

 2 sm

 

На базі кафедри хімії та інтегрованих технологій ХНУМГ ім. О.М. Бекетова 8 листопада 2023 року відбудеться робота Міжнародної конференції для молодих вчених, аспірантів та магістрів «Бекетівські хімічні читання. Теорія та практика кризових ситуацій» запрошуємо її учасників та усіх бажаючих долучитись до її проведення.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ.

Детальніше...

Хімічний блог. Розумні полімери в автомобільній промисловості та побуті

1

 

Розумні покришки. Команда розробників відомої шинної компанії Goodyear створила унікальні шини для вантажних автомобілей, які здатні змінювати профіль протектора залежно від умов їх використання. Масове застосування «розумного» полімеру, що становить основу покришки, допоможе суттєво знизити операційні витрати транспортних компаній. Новий унікальний полімер з назвою Ap-R1L-Fi-Rs-T, вперше в історії знайшов застосування у протекторі автомобільних шин. Ця технологія дозволяє профілю протектора автоматично змінювати форму залежно від умов використання.

Детальніше...

Капелюх - передвісник успіху!!!

1sm  

2sm

 

Наші колеги – професорка Оксана Саввова і старший викладач Олексій Фесенко – відомі у науковому середовищі як розробники цілого класу інноваційних склокристалічних матеріалів з підвищеними механічними властивостями. Такі матеріали, зокрема, використовуються у медицині для заміни зруйнованої або відсутньої кісткової тканини. Цього року їхня розробка стала переможцем конкурсу стартап-проєктів XII Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів, який проходив у м. Києві. Символом фестивалю є капелюх, зображений на логотипі Sikorsky Challenge Україна (ДИПЛОМ).

1sm  

2sm
Детальніше...

Дочірні категорії

Embl

Сертифікат про акредитацію ОП

МАГІСТРИ 2022

На сайті 45 гостей та 0 користувачів