3 жовтня 2024 року для здобувачів третього рівня освіти за ОНП «Хімічні технології та інженерія в міському господарстві та будівництві» у рамках практичної роботи «Подання наукових результатів» за дисципліною «Методологія наукових досліддень та інноваційна діяльність» було проведено семінар «Інноваційні технології скляної тари» із залученням технічного директора ТОВ «Малинівський склозавод» Гордійчука Валерія Миколайовича. Ефективні енергозберігаюці рішення, які впроваджені на скляному виробництві, стали підгрунтям для живої дискусії та відкрили нові шляхи для співпраці виробників силікатних виробництв у регіоні. Залучення виробників-практиків до освітнього процесу на постійній основі є важливою складовою для реалізації ОНП за третім рівнем: це пошук шляхів реалізації інноваційної дяльноств на виробництві, самовдосконалення, творчої ініціативи та карєрного росту» - підсумувала зустріч зав. відділу аспірантури ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Циганенко Анна Юріївна та побажала успіхів здобувачам у науковій та педагогічній діяльності.
4 жовтня 2024 року. Зустріч гаранта ОНП «Хімічні технології та інженерія в міському господарстві та будівництві» проф. Саввової Оксани Вікторівни та відповідального за дотримання норм академічної доброчесності на кафедрі хімії та інтегрованих технологій старшого викладача Фесенко Олексія Ігоровича.
У рамках зустрічі для здобувачів було проведено детальне ознайомлення з особливостями освітнього процесу методичного забезпечення при дистанційному процесі навчання, питання, щодо врегулювання конфліктів та дотримання принципів академічної доброчесності та питань плагіату. Було визначено можливості залучення здобувачів до інноваційної діяльності кафедри за держбюджетними та госпдоговірними темами, участь у Міжнародних конкурсах та стажуваннях та реалізацію неформальної та інформальної освіти.
7 жовтня 2024 року відбулася робоча зустріч директорки з соціальних питань ПрАТ "ХПЗ" Острогляд Оксаною Григорівною та завідувачки кафедри хімії та інтегрованих технологій Саввовою Оксани Вікторівни. За результатами зустрічі було сформовано план роботи філії кафедри та основні напрямки роботи зі стейкголдерами на 2024-2025 н. р. Особлива увага була приділена організації цифрової трансформації навчального процесу на базі підприємств, удосконаленню освітніх програм та програмних результатів навчання, організації відкритих лекцій на виробництві on-line, стажування викладачів та практики здобувачів, виконання науково-дослідних робіт та інноваційних проєктів, підготовці сумісних навчально методичних та наукових праць. Значна увага була приділена аналізу працевлаштування здрбувачів та підприємствах та їх кар'єрному росту.
|