15 листопада 2022 року о 10.30 було проведено день відкритих дверей Навчально-наукового інституту енергетичної інформаційної та транспортної інфраструктури ХНУМГ імені О.М. Бекетова для студентів Вiдокремленого структурного пiдроздiлу "Житлово-комунальний фаховий коледж ХНУМГ імені О.М. Бекетова" у форматі ZOOM-конференції. У заході взяли участь понад 100 учасників.

 

Зустріч відкрила проректор з науково-педагогічної роботи Тетяна Малиніна, яка розповіла про структуру університету, інститути, спеціальності та освітні програми, інформаційні освітні ресурси, напрямки міжнародної діяльності, соціально-побутові умови, організацію студентського дозвілля, підготовчі курси, школи розвитку та інші напрями роботи університету.

Презентація

 

1sm  

2sm

1sm  

2sm

 

Презентацію Навчально-наукового інституту енергетичної інформаційної та транспортної інфраструктури ХНУМГ імені О.М. Бекетова зробила заступник директора Лідія Піддубна.

Освітню програму "Системна інженерія" спеціальності 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології" представив завідувач кафедри АКІТ Сергій Планковський.

5

 

Освітні програми "Комп’ютерні науки" спеціальності 122 "Комп’ютерні науки" та "Інформаційні системи та технології" спеціальності 126 "Інформаційні системи та технології" було представлено старшою викладачкою кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій Тетяною Сенчук.

7

 

Освітню програму "Хімічні технології та інженерія" спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія" висвітила завідувачка кафедрою хімії та інтегрованих технологій Галина Гуріна.

 6

 

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" було представлено двома освітніми програмами "Електротехнічні системи електроспоживання" (завідувачем кафедри "Систем електропостачання та електроспоживання міст" Владиславом Плюгіним) та "Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії" (в.о. завідувача кафедри "Альтернативної електроенергетики та електротехніки" Олексієм Єгоровим).

 

8

 

 

9


 instagram 1 large

Саме хіміки дійсно розуміють світ

Лайнус Полінг,

дворазовий лауреат Нобелівської премії

Сертифікат про акредитацію ОП

На сайті 31 гість та 0 користувачів