1

Колектив кафедри хімії та інтегрованих технологій вітає Камалову Еліну, ученицю харківської гімназії № 144, з перемогою та золотою медаллю на міжнародному конкурсі INOVA. Камалова Еліна виконала МАНівську експериментальну роботу «Вплив наноалмазів на фізико-технічні та оптичні властивості лакофарбових матеріалів». в лабораторії PVCLab нашого Університету під керівництвом зав. каф. хімії та інтегрованих технологій доц. Гуріної Галини Іванівни та стала переможницею на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України у 2022 році.

Міжнародне інноваційне шоу INOVA (International Innovation Show INOVA) пройшло з 12 по 15 жовтня в місті Осієк (Хорватія) за підтримки Всесвітньої організації WIIPA (World Inventors and Intellectual Property Associations). До конкурсу були допущені 40 юних винахідників із 15-ти регіонів країни, які стали переможцями Всеукраїнського туру Манівських робіт.

2

Під час церемонії нагородження молодих українських винахідників усі організатори й учасники виставки тривалими оплесками висловили одностайну підтримку українському народу.

Переможців конкурсу привітав мер м. Харкова Ігор Терехов.

Радіємо за всі перемоги, пишаємося нашою талановитою молоддю!

instagram 1 large

Саме хіміки дійсно розуміють світ

Лайнус Полінг,

дворазовий лауреат Нобелівської премії