Колектив кафедри хімії та інтегрованих технологій пишається та вітає доцента Інну Сергіївну Зайцеву з одержанням Сертифікату про завершення з відзнакою факультативного онлайн-курсу «Introduction to Chemistry: Reactions and Ratios», підготовленого Duke University та запропонованого освітньою платформою Coursera.

Zaitseva Coursera

Слід зазначити, що викладачі Університету, які приймають участь у цій програмі, демонструють високий рівень професіональних якостей і педагогічної майстерності. Метою використання можливостей платформи Coursera є підвищення кваліфікації педагогічних працівників, тому активність її використання контролюється МОН України.

Запрошуємо на методичний семінар 3 листопада о 16.30 щодо рекомендацій з питань впровадження в учбовий процес найбільш цікавих аспектів факультативного онлайн-курсу «Introduction to Chemistry: Reactions and Ratios» при викладанні дисциплін хімічного профілю у нашому університеті.

instagram 1 large

Саме хіміки дійсно розуміють світ

Лайнус Полінг,

дворазовий лауреат Нобелівської премії