Хімічний блог. Природні барвники

Чому, Питаю Життя Зникає Без Сонця Фарб? (Katarina)

 

1sm  

2sm  

2sm

Зараз почався чорно-білий період у природі. Тому ми вирішили трішки поностальгувати за яскравими весняними, літніми та осінніми барвами і розповісти про природні барвники.

Детальніше...

Зустріч магістрантів гр МХІіТл 2022-1 з випускницею - провідним фахівцем галузі

21 листопада відбулася зустріч магістрантів групи МХІіТк-2022-1 з провідним фахівцем та головним технічним спеціалістом ТОВ «Тетравіон» Наталією Власовою. Пані Наталія є випускником спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія». Фірма ТОВ «Тетравіон», в якій вона працює, відома на ринку лакофарбових матеріалів як організація з надання консультативних послуг, продажу сировинних компонентів для виробництва лаків та фарб, розробки їх рецептур. Вона консультує виробників з вибору широкого класу матеріалів – наповнювачів, диспергаторів, піногасників, модифікаторів властивостей, антипіренів, реологічних та багатофункціональних добавок, пігментів, пігментних паст, смол, мікросфер та інших видів сировини для одержання пластмас, сухих будівельних сумішей, бетонів, фарб, лаків та адгезивів.

 

1

Детальніше...

Участь у VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Перспективи розвитку територій: теорія і практика»

Здобувачі кафедри хімії та інтегрованих технологій взяли участь VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА», яка відбулась 16-17 листопада в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

 

Pokroeva

Детальніше...

Об'єднані зусилля - нові можливості!

2022 11 10 1

Після знайомства з ученицею Еліною Камаловою та Світланою Євгеніївною Лашиною, вчителем хімії Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області, на кафедрі хімії та інтегрованих технологій в лабораторії PVCLab почалася спільна кропітка наукова робота над експериментом щодо дослідження впливу детонаційних наноалмазів на властивості лакофарбових матеріалів.

Детальніше...

Вітаємо Фесенка Олексія Ігоровича

Колектив кафедри хімії та інтегрованих технологій пишається та вітає Фесенка Олексія Ігоровича із призначенням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки в галузі науки і техніки.

 

Fecenko stupendiya

Детальніше...

Зустріч з учнями 10, 11 класів КЗ «Біляївський ліцей»

Сьогодні о 10-00 відбулася зустріч школярів 10 та 11 класів КЗ «Біляївський ліцей» Біляївської Сільської Ради Лозівського району Харківської області з керівництвом та студентами кафедри хімії та інтегрованих технологій Харківського національного університету імені Олексія Миколайовича Бекетова. Метою зустрічі стало ознайомлення з розвитком освітньої програми 161 «Хімічні технології та інженерія». Зустріч провела завідувачка кафедри, доцент Гуріна Галина Іванівна та магістрант кафедри Маркуш Наталія, яка є випускницею Ліцею.

 

2022 11 09 licey

Гуріна Г. І. розповіла про унікальність освітньої програми як за ідеєю створення є синтезом освітньої компоненти з технічною складовою промисловості.

Детальніше...

 instagram 1 large

Саме хіміки дійсно розуміють світ

Лайнус Полінг,

дворазовий лауреат Нобелівської премії

Сертифікат про акредитацію ОП

На сайті 13 гостей та 0 користувачів