КАФЕДРА ХІМІЇ та
ІНТЕГРОВАНИХ
ТЕХНОЛОГІЙ

Кафедра сьогодні

Гуріна

Шановні колеги та відвідувачі нашого сайту!

Кафедра має 80-річну історію. Висококваліфіковані викладачі та співробітники кафедри підготували за цей час більше ніж 8000 фахівців у сфері комунального господарства.

З нагоди свого 80-річчя колективом кафедри проведена міжнародна науково- практична конференція «Актуальні питання хімії та інтегрованих технологій».

У лабораторії кафедри «Фізико-хімічні методи аналізу та аналітична хімія» у 2019-2020 навчальному році за наказом Департаменту науки та освіти обласної державної адміністрації проходять регулярні заходи «Шкільний урок у ЗВО (заклади вищої освіти)».

У 2019 р. на кафедрі відкрита освітня програма 161 «Хімічні технології та інженерія» за першим та другим рівнем вищої освіти.

Спеціальність «Хімічні технології та інженерія» входить у ТОП-10 найбільш затребуваних професій у світі.

Багаторічна плідна співпраця ХНУМГ ім. О.М. Бекетова з ПрАТ «ХПЗ» та АТ «Трест Житлобуд - 1» дозволяє студентам проходити практику на сучасних виробництвх та надає можливість подальшого працевлаштування на відповідних посадах.

Протягом цього навчального року було створено навчально-освітній центр «Хімія та інтегровані технології», обладнано і сертифіковано три сучасних лабораторії, на базі яких проводяться науково-дослідні роботи магістрів, лабораторні і практичні заняття з дисциплін, що викладаються на кафедрі:

Лабораторія «PVC-Lab» створена за підтримки АТ «Трест Житлобуд-1», для наукових досліджень, проведення сертифікації існуючих лакофарбних матеріалів за європейськими стандартами та реалізації пілотних проектів з виготовлення лакофарбових матеріалів різних типів. Лабораторія має Свідоцтво про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 №01-0128/2019 від 25.09.2019 р.

Регіональний центр технології та дизайну кераміки та скла створений за підтримки Прат ХПЗ. Центр проводить дослідження, сертифікацію та розробку нових архітектурно-будівельних керамічних матеріалів, промислових стекол, емалей та захисних покриттів. Лабораторії Центру мають сучасне вимірювальне обладнання, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 (Свідоцтво №01-0128/2019 від 25.09.2019 р.)

Лабораторія фізико-хімічних методів аналізу та аналітичної хімії також має Свідоцтво про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 №01-0128/2019 від 27.09.2019 р.

Кафедра є асоційованим членом «Асоціації українських виробників лакофарбової промисловості» (АУВЛП). Вступ в Асоціацію українських виробників лакофарбової промисловості АУВЛП надає студентам можливість проведення практичних занять, а також проходження студентами переддипломної практики та виконання дослідницької частини дипломних робіт на сучасному обладнанні, відповідно до сучасних вимог виробництва продукції в галузі. Робота у складі АУВЛП дозволяє студентам брати участь у роботі професійних виставок, семінарів, форумів. Провідні фахівці АУВЛП проводять презентації та демонструють майстер-класи з одержання інноваційних екологічно чистих матеріалів хімічних технологій.

Кафедра надає можливість працевлаштування висококомпетентних випускників за фахом.

Завідувачка кафедри канд. хім. наук, доц. Гуріна Галина Іванівна


Сертифікат про акредитацію ОП

День відкритих дверей 23.06.2021

На сайті Один гість та користувачі відсутні